Keičiasi prekybos, pramonės ir amatų rūmų vadovai | KaunoDiena.lt

KEIČIASI PREKYBOS, PRAMONĖS IR AMATŲ RŪMŲ VADOVAI

  • 0

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos prezidentu išrinktas Benjaminas Žemaitis. Nuo 2012 m. iki dabar (dvi kadencijas) jis buvo Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas.

"Penki visoje Lietuvoje veikiantys prekybos, pramonės ir amatų rūmai yra stipriausia struktūriniu ir veiklos turiniu verslo organizacija Lietuvoje, turinti gausiausią realiai veikiančių narių skaičių. Esame pasirengę reikšti bendrą visų dydžių ir įvairių verslų poziciją atstovavimo, visuomeninės, ekonominės, socialinės raidos klausimais", – sako B.Žemaitis. Svarbiausi numatomi darbai – organizacijos stiprinimas, konstruktyvus dalyvavimas teisėkūros procesuose, organizacijos žinomumo Lietuvoje ir užsienyje didinimas, verslo įvaizdžio gerinimas visuomenėje.

Septynerius metus būdamas vienos gausiausių Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų bendruomenės lyderiu, B.Žemaitis itin aktyviai atstovavo rūmams nacionaliniu ir tarptautiniu mastu, veikė įvairiose darbo grupėse dėl teisės aplinkos gerinimo, regioninės plėtros, verslo ir mokslo partnerystės, dalyvavo ir rengė pranešimus įvairiuose verslo forumuose, inicijavo ir moderavo susitikimus su valdžios atstovais.

B.Žemaitis yra UAB "Novameta" valdybos pirmininkas. Bendrovė gamina nerūdijančio plieno įrangą profesionalioms virtuvėms, 90 proc. produkcijos eksportuojama. Darbo patirtis versle, sėkmingų įmonių valdymas, aukšti organizaciniai ir vadovavimo bei atstovavimo gebėjimai buvo reikšmingi veiksniai renkant asociacijos prezidentą iš pateiktų kandidatūrų.

Naujasis asociacijos prezidentas yra baigęs du universitetus, įgijęs gydytojo ir inžinieriaus mechaniko specialybes. Šiuo metu yra Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Neuromokslų instituto tarybos, Kauno technologijos universiteto Verslo tarybos, Aleksandro Stulginskio universiteto tarybų narys, Kauno regiono plėtros tarybos narys, "Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022" ambasadorius.

B.Žemaitį išrinkus LPPAR asociacijos prezidentu, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentu tapo iki šiol viceprezidento pareigas vykdęs UAB "Liuks" generalinis direktorius Zigmantas Dargevičius.

Z.Dargevičius į rūmų tarybą renkamas jau penkias kadencijas, nuo 2000 m. Naujasis Kauno rūmų prezidentas yra apdovanotas sidabro "Darbo žvaigžde", 2015 m. jam įteiktas Seimo apdovanojimas už nuopelnus valstybei, verslo sėkmė 2013 m. įvertinta Lietuvos eksporto prizu.

Z.Dargevičiaus bendrovė valdo "Best Western" ir "Best Baltic" tinklų viešbučius Kaune, Vilniuje, Palangoje, Druskininkuose, Panemunės pilyje. Pastarasis neseniai pateko į geriausių Europos pilių-viešbučių dešimtuką. Z.Dargevičius – Lietuvos verslo alėjos ir Verslo skvero Kaune iniciatorius ir vienas iš aktyviausių projekto globėjų. Už tai apdovanotas rūmų "Padėkos ženklu".

Viceprezidentu vietoje Z.Dargevičiaus išrinktas rūmų tarybos narys, AB "Kauno Baltija" generalinis direktorius Vidas Butkus.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS