Pensijų kaupimas: ar gali įvykti juodžiausias scenarijus | KaunoDiena.lt Pereiti į pagrindinį turinį

Pensijų kaupimas: ar gali įvykti juodžiausias scenarijus

Komentarai

Grįžti atgal

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Saunu

Didziules stiprybes ministrei ruginienei uz jos labai nuosirdu darba ir nora isvaduoti piliecius is groboniskos vertelgu susikurtos sau milijonus kraunancios aferos
0
-1
Slykstu

Kuo greiciau pabegti is sios aferistu sukurtos pinigu grobimo aferos parasykit kokius lupate nuo musu sau atlyginimus
0
-1
Orakulas pirmasis

A iš kur galvojat Niu Jorko milijardai? Po tu kriziu Niu Jorkas dar labiau praturtes
0
0
Karlas

Leiskite kuo greiciau atsiimti savo pinigus kol visai nenuvertejo. Nereikia man to kaupimo. As pilnai apsirupines.
2
0
Visatos desnis

Jeigu nori chaliavos kitu saskaita gali nukenteti
0
0
Mikalda

LB turėtų dirbti savo darbą, o ne propaganda užsiiminėti. LB užsiima viskuo, kas tik šauna į galvą, tik ne Lietuvos komercinių bankų veiklos reguliavimu. LB, matyt, yra normalu, kad tokioje mažytėje šalyje kaip Lietuva komercinių bankų pelnas 2024 metais dar išaugo ir viršijo 1 milijardą eur. LB net nesiūlo pratęsti bankų solidarumo mokesčio, nes matyt mano, kad 0,5 milijardo eur bankų godiems savininkams neužtektų? O gal pinigų gynybai Lietuva turi per daug? Kažkaip negirdėjau, kad taip būtų. Tai kodėl užsiiminėjama pliurpalais apie BVP, infliacijas, juodžiausius scenarijus, bet nesirūpinama, kad solidarumo mokestis toliau būtų mokams, kodėl neapkarpomi milžiniški Lietuvos bankų pelnai? Niekam tai nerūpi - nei LB, nei prezidentūrai, anei Vyriausybei su visomis jos kontoromis. Vėl viskas bus užkrauta ant paprastų žmonių pečių. Gėda visiška gėda, poniai aptukę klerkai.
2
0
juodziausias scenarijus

ivyko kai tik atsirado sitie vagiu fondai
2
0
tai

ruskyne ir dėl mažesnių dalykų kaimynų trobas sudegindavo iš pavydo , o čia tie vagių ir aferistų fondai pensinykams pernai uždirbo 17 proc :)
1
0

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

Ku-kū

O kiek pradirbo tie fondai šiemet, trubadūre?
1
0

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

na

tai parašyt, neslėpkit, atimti-padalinti specialiste, nors mano kalendorius rodo dar tik balandį:)
0
0

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

Dirbi findų valdytoju

tai ir dirbk. Ir nepisk žmonėms smegenų.
1
0

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

aha

teisingai, dar žmonių smegenys išdžius nuo visokių skaičių:)
0
0

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

tai

pasirodo specialistas moka tik pašūkauti ir kitus pamokyti :D
0
0

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

haha

ruginienė pamokė savo profsajūzinės išminties Lietuvos banką, o fondams liepė toliau bandyti peršaukti jos propagandą naudojantis administraciniu resursu :D
0
0
Laisvės al. partizanas

Juodžiausias scenarijus yra dabar - kai dalis žmonių santaupų yra užrakinta pensijų fonduose ir juos tvarko fondų valdytojai, kurie apie investavimą supranta ne daugiau nei kiaulė apie debesį. Visi kiti scenarijai - geresni. Baikite malti šūdą, **** žmonėms smegenis ir kuo greičiau atiduokite žmonėms jų pinigus. Ir ne jūsų reikalas, ką jie su tais pinigais veiks. Ne jūsų, supratote?
2
0
va

būtent, sodra apie pinigų darymą supranta kaip kiaulė apie pipirus, tačiau paims 3 proc už tą vargą nusavinti pensijas iš fondų :D
1
0

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

LB galiu pasakyti tik štai ką - eikite Nah...

...
2
0