Šiauliuose sustabdyta nelegali lauko prekyba žuvimi ir mėsos gaminiais | KaunoDiena.lt

ŠIAULIUOSE SUSTABDYTA NELEGALI LAUKO PREKYBA ŽUVIMI IR MĖSOS GAMINIAIS

  • 3

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) praneša sustabdžiusi Šiauliuose nelegaliai vykdytą lauko prekybą šviežia žuvimi ir mėsos gaminiais.

Pagal gautą informaciją kovo 17 d. nuvykę patikrinti, VMVT Šiaulių departamento inspektoriai kartu su Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) pareigūnais nustatė, kad lauko prekyba šviežia žuvimi, mėsos gaminiais ir žuvies produktais Krymo g., Šiauliuose, vykdyta antisanitarinėmis sąlygomis ir be tokiai veiklai būtino VMVT leidimo.

VMVT duomenimis, patikrinimo metu pareigūnams prekiautojas nepateikė daugiau kaip 43 kg maisto produktų saugą ir įsigijimą patvirtinančių dokumentų. Mėsos ir žuvies produktai buvo neženklinti, todėl jų atsekamumas negalimas. Nebuvo galima nustatyti, kas ir kada šiuos itin greitai gendančius maisto produktus pagamino, kur jie buvo laikomi, kokiomis sąlygomis pagaminti ir atvežti į prekybos vietą. Nenurodyti ir produktų tinkamumo vartoti terminai.

Nefasuotus maisto produktus prekiautojas laikė atvirose dėžėse ant grindinio, neapsaugant produktų nuo išorinės taršos. Be to, neturėjo asmens medicininės knygelės ir privalomų higienos kursų pažymėjimo. Šiam prekiautojui dėl nustatytų pažeidimų prekiauti šiais maisto produktais uždrausta.

Rašyti komentarą
Komentarai (3)

Spec.

Pasiilgome geros, šviežios žuvies,jau ir skonio neprisimenam . Parduotuvėje prekiaujama atšildyta sena žuvimi.Patikrinti nesunku, paspauskite pirštų i žuvies nugarėlę ir jeigu piršto įspaudas išlieka ,vadinasi sena žuvis.

Pil.

Negalima pirkti turguje arba lauke .Jeigu kas ne taip, tai niekam neapaskusi , dėl blogos prekes arba maisto produkto.Žuvis geriausia pirkti tiesiai iš žvejų o ne iš perpardavėjo,tai ir kaina mažiausia ir šviežia bus .

SCIPAKAS.KAU.

Nesusimokejo ,,stogu''j ir sakes

SUSIJUSIOS NAUJIENOS