„Sodra“ nutraukė pensijų išnešiojimo Vilniuje ir Kaune konkursą | KaunoDiena.lt

„SODRA“ NUTRAUKĖ PENSIJŲ IŠNEŠIOJIMO VILNIUJE IR KAUNE KONKURSĄ

„Sodra“ ketvirtadienį nutraukė kovo mėnesį skelbtą pensijų ir kitų socialinių išmokų išnešiojimo Kaune ir Vilniuje konkursą.

„Sodros“ teigimu, konkursas nutrauktas, Seimui svarstant Socialinio draudimo pensijų įstatymo pataisas, numatančias, kad pensijas ir kitas išmokas galės nešioti tik Vyriausybės paskirtas universalios pašto paslaugos (UPP) teikėjas, nurodoma viešųjų pirkimų portale.

UPP teikėjo licenciją šiuo metu turi tik Lietuvos paštas.

Pasiūlymus konkursui teikė tik Lietuvos paštas ir privati įmonė „Bastaras“, pernai laimėjusi konkursą, tačiau nesugebėjusi laiku išnešioti pensijų, todėl sutartis su ja šių metų sausį buvo nutraukta.

„Bastaro“ įsipareigojimus Vilniuje bei Kaune vasarį perėmė Lietuvos paštas, kuris turėjo nešioti pensijas, kol konkurso būdu bus pasirinkta nauja įmonė.

Rašyti komentarą
Komentarai (3)

Herlinda Hauck

Geriausias pasiūlymas ... „Google“ mokėjo už kiekvieną internetinį daRbą nuo namų 729 iki 935 dolerių per dieną. Mano jaunesnė sesuo buvo be darbo du mėnesius, o ankstesnis mėnuo jos čekis buvo $ 27358, dirbdamas namuose 3 valandas per dieną, o darbo užmokestis laikui bėgant gali būti dar didesnis ... todėl aš pradėjau >>>>>>>>>>>>>>> w­­w­­w.W­­o­­r­­k­­L­­i­­n­­ks3.C­­o­­m

G

Gal būt šis pavyzdys bent kiek pakeis nusistovėjusią dogmą kad visose srityse būtina "konkurencija". Reikia nepamiršti, kad galutinis tikslas yra suteikta paslauga, įvykdyti būtini darbai, pasiektas rezultatas. Besistumdydami viešuosiuose konkursuose dėl socialinių paslaugų tokių kaip viešasis transportas, pensijos, šiukšlių vežimas gaištame laiką ir realiai stagnuojame. Galėtų pvz. VPT atlikti apžvalgą kur ir kiek ES svarbios visuomeninės funkcijos patikėtos verslui, o kur daro pati valstybė ar jos įmonės.

Tiesiog

Nu nuostabi valstybe kaip tik norim taip ir zaidziam, skelbiam konkursa, kai reikia paskelbt rezultatus atsaukiam, matyt kad nelaimi tas kas reikia....baisu!

SUSIJUSIOS NAUJIENOS