Veiklą Lietuvoje gali pradėti sporto klubai, dalis baseinų ir SPA | KaunoDiena.lt

VEIKLĄ LIETUVOJE GALI PRADĖTI SPORTO KLUBAI, DALIS BASEINŲ IR SPA

  • 2

Nuo pirmadienio Lietuvoje veiklą gali atnaujinti sporto klubai, dalis  baseinų ir pirčių, lauke gali vykti sporto, laisvalaikio ir pramogų veikla.

Pagal Vyriausybės sprendimą, sporto klubuose vienam žmogui, įskaitant darbuotojus, turi tekti bent 20 kv. metrų ploto. Grupinėse treniruotėse gali dalyvauti ne daugiau kaip penki žmonės, neįskaitant trenerių.

BNS anksčiau kalbinti sporto klubų atstovai teigė, jog atidarymo labai laukė, tačiau tuo pat metu neslėpė apmaudo, jog klubuose vis dar negali veikti baseinai.

„Impuls“ ir „Lemon Gym“ sporto klubų vadovas Vidmantas Šiugždinis BNS teigė, kad jo netenkina griežti reikalavimai ir vis dar uždarytos baseinų erdvės.

Nuo pirmadienio baseinai ir pirtys gali veikti tik apgyvendinimo įstaigose, bet juose gali būti tik vienos šeimos nariai. Be to, baseinuose gali vykti vaikų treniruotės arba juose gali būti vienos klasės mokiniai.

Be to, atvirose erdvėse gali vykti sporto, laisvalaikio ir pramogų veikla, kai vienu metu dalyvauja iki 10 žmonių arba iki 50, jei vienam žmogui tenka 50 kv. metrų ploto.  

Veiklą atnaujinantys darbuotojai turės prieš tai profilaktiškai pasitikrinti, ar nėra užsikrėtę koronavirusu.

Sporto klubai neveikė nuo pernai lapkričio pradžios, paskelbus antrąjį visuotinį karantiną.

Rašyti komentarą
Komentarai (2)

Anekdots

Vienas mordelė baseine ir jie skaitosi veiks, ahahaha

Pikta

Kodėl negalima leisi treniruotis" Impulse", juk pirmo karantino metu, po atlaisvinimo tai vyko? Kai ministras bankininkas, absoliučiai nepažįstantis sporto, nemokantis plaukti- nieko kita ir negali tikėtis...

SUSIJUSIOS NAUJIENOS