Baldų gamintoja „Hovden“ gamins apsaugines kaukes ir chalatus | KaunoDiena.lt

BALDŲ GAMINTOJA „HOVDEN“ GAMINS APSAUGINES KAUKES IR CHALATUS

  • 0

Vyriausybei rekomenduojant gyventojams nešioti apsaugines kaukes, bet jų rinkoje trūkstant, Klaipėdos minkštų baldų fabrikas „Hovden“ pradeda gaminti daugkartines nemedicinines kaukes ir apsauginius chalatus.

„Hovden“ direktorius Liutauras Juška sako, kad įmonė per mėnesį galės pagaminti 60 tūkst. kaukių ir 20 tūkst. chalatų. Pastarųjų gamybai ruošiamasi, o bandomoji kaukių partija jau pagaminta.

„Kartu su partneriais Skandinavijos šalyse, kur tiekėme didžiąją dalį mūsų įmonės produkcijos, per trumpą laiką parengėme daugkartinio naudojimo apsauginių kaukių ir chalatų gamybos technologiją. (...) Tarsimės su prekybos tinklais dėl galimybės platinti naują produkciją“, – pranešime sakė  L. Juška.

Įmonė pabrėžia, kad jos gaminamos kaukės nėra medicininė priemonė ir nesuteikia visiškos apsaugos. 

„Hovden“ veikia nuo 2012 metų, jos pardavimai siekia 9 mln. eurų per metus, 90 proc. produkcijos eksportuojama į Skandinavijos šalis. Gamykloje dirba 150 darbuotojų.

Medžiaginių kaukių gamybą jau pradėjo SBA grupės bendrovė „Utenos trikotažas“, žadanti pagaminti daugiau kaip 70 tūkst. vienetų ar daugiau, jeigu netruks žaliavos.

Tiek medicininių, tiek nemedicininių kaukių rinkoje labai trūksta. 

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS