„Citadele“ bankas Lietuvoje veiklą tęsia kaip filialas | KaunoDiena.lt

„CITADELE“ BANKAS LIETUVOJE VEIKLĄ TĘSIA KAIP FILIALAS

Užbaigtas „Citadele“ banko reorganizavimo procesas, ir grupė savo veiklą Lietuvoje tęsia kaip „Citadele banka“ filialas Lietuvoje, pranešė bankas.

Šis žingsnis žengtas tęsiant „Citadele“ grupės strategijos tapti pirmo pasirinkimo banku Baltijos šalyse įgyvendinimą, teigiama banko pranešime.

„Lietuvoje veikiančio „Citadele“ banko reorganizavimas yra svarbus žingsnis kuriant bankininkystės lyderį Baltijos šalyse ir leis greičiau mūsų klientams Lietuvoje pristatyti naujas skaitmenines bankininkystės paslaugas ir pagerins grupės veiklos efektyvumą“, - pranešime sako „Citadele“ valdybos pirmininkas Guntis Belavskis.

Naujai įsteigtas banko „Citadele banka“ filialas Lietuvoje perėmė visą „Citadele“ banko turtą bei įsipareigojimus. Nuo šiol „Citadele banka“ Lietuvos filialo klientai gali naudotis atnaujinta mobiliąja programėle su greitesniu ir paprastesniu autorizavimo procesu, naudojant biometrinius duomenis, bei visapusišku kortelių valdymu, pažymima pranešime. Taip pat bankas pristatys kitų patobulinimų, tarp jų naują interneto banką ir kt.

Pagal klientų skaičių „Citadele“ yra trečiasis bankas Latvijoje. Banko akcininkai yra Europos rekonstrukcijos ir plėtros bankas bei pasaulinės patirties bankininkystės sektoriuje turinčių tarptautinių investuotojų grupė. „Citadele“ grupė yra valdoma iš Latvijos, o jos pavaldžiosios bendrovės ir filialai veikia Latvijoje, Lietuvoje, Estijoje ir Šveicarijoje. „Citadele“ vykdo sandorius ir mokėjimus kortelėmis, teikia kreditavimo, indėlių, investicines, lizingo ir aktyvaus valdymo paslaugas, taip pat siūlo kitų produktų, pavyzdžiui, bekontakčius mokėjimus su nešiojamais įrenginiais - apyrankėmis, lipdukais ir telefonais.

Rašyti komentarą
Komentarai (1)

Analitikas

Buvo Parex Latviškas bankas. Tapo Citadelė Lietuvišku. Dabar vėl tapo latvišku. Aiškia slepia kažkokius "galus", idomu, kada išlys tiesa?

SUSIJUSIOS NAUJIENOS