Per karantiną valdžios prašymai „Ignitis“ nė motais: apie skolas primena ir sunkmečiu | KaunoDiena.lt

PER KARANTINĄ VALDŽIOS PRAŠYMAI „IGNITIS“ NĖ MOTAIS: APIE SKOLAS PRIMENA IR SUNKMEČIU

  • 41

Valstybės valdoma bendrovė "Ignitis" ne visai įsiklausė į šalies valdžios prašymą atlaidžiau vertinti gyventojų mokestines prievoles. Kai kurie žmonės sulaukė net ir ne ypač didelius įsiskolinimus padengti raginančių laiškų.

Sustabdė mokestines prievoles

Reaguodama į dėl karantino susiklosčiusią situaciją ir dėl to kai kuriems gyventojams kylančius finansinius sunkumus, valstybė imasi švelninti situaciją.

Šiomis dienomis Teisingumo ministerija pranešė, kad Vyriausybė pritarė ministerijos siūlymui laikinai stabdyti skolų išieškojimą į valstybės biudžetą iš skolininkų darbo užmokesčio ir jam prilygintų pajamų – pensijų, stipendijų ir pan.

Taip pat pritarta siūlymui stabdyti terminus, per kuriuos reikia sumokėti mokesčius už patentų, prekių ženklų, dizaino registravimą.

Sulaukė raginimo dėl skolų

Neseniai kai kurie klaipėdiečiai nemaloniai nustebo sulaukę energetikos įmonių grupės "Ignitis" raginimų už suteiktas paslaugas sumokėti net ir ne ypač dideles skolas.

Vienas gyventojas pasakojo gavęs laišką, kuriame prašoma sumokėti 24,20 euro sumą už suvartotą elektrą, mat baigiasi mokėjimo terminas.

"Ignitis" pandemijos metu siuntinėja laiškus dėl skolų. Bet, kiek girdėjau, Saulius Skvernelis rekomendavo netaikyti tokių priemonių. Juo labiau kad tai – valstybinė įmonė", – nuostabos neslėpė gyventojas.

Laiškai: kai kurie gyventojai šiomis dienomis sulaukė bendrovės "Ignitis" raginimų padengti susikaupusias skolas. (Skaitytojo nuotr.)

Siūlo lengvatas?

Tiesa, bendrovė "Ignitis" tvirtina griežtai skolų nereikalaujanti ir esą yra pasirengusi su klientais spręsti visas sunkmečiu iškylančias bėdas.

"Bendrovė "Ignitis" visiems savo klientams, kurie per karantiną susiduria su finansiniais nesklandumais, siūlo lengvatines atsiskaitymo už paslaugas sąlygas", – tvirtino bendrovės ryšių su visuomene projektų vadovas Lukas Zadarackas.

Teigiama, kad visi bendrovės klientai karantino metu susidariusius mokėjimus ir nesumokėtas įmokas už suvartotas gamtines dujas ir elektros energiją gali atidėti papildomai vienam mėnesiui ar iki 90 dienų.

Be to, esą susikaupus didelėms sąskaitoms sudaromos galimybės išskaidyti mokamas įmokas pagal individualų grafiką laikotarpiui iki vienerių metų.

Turi atitikti reikalavimus

Tiesa, aiškinama, kad sunkia finansine padėtimi dėl įvesto karantino laikoma situacija, kai žmogus netenka darbo arba jo įprastos pajamos minėtu laikotarpiu smarkiai sumažėja.

"Visiems mūsų klientams, atsidūrusiems sunkioje finansinėje padėtyje dėl įvesto karantino, tereikia susisiekti su "Ignitis" klientų aptarnavimo specialistais telefonu, elektroniniu paštu arba naudojantis e.ignitis.lt savitarnos platforma ir juos informuoti apie šių lengvatinių sąlygų poreikį. Tiek dėl verslo, tiek dėl privačių klientų mokėjimų kiekvienu atveju yra sprendžiama individualiai", – dėstė bendrovės atstovas.

GALERIJA

  • Per karantiną valdžios prašymai „Ignitis“ nė motais: apie skolas primena ir sunkmečiu
I. Gelūno / Fotobanko ir Skaitytojo nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (41)

Mantas

Jo teisingai sugalvota.lietuviai nemoka streikuoti.jie kaip narkomanai nesugeba susilaikyti nuo didelio paslaugų vartojimo..

Egle

Visu verslininku maras yra taupantis zmogus.jai norite jiem ykasti.streikokite taupimu maksimaliai kiek tik ymanoma ir tada ponuliai nusilaos ant zemes.turiu aumeny visose sverose.kaip pelnai ims mazieti ponai ir kainas sumazinis ir visakita.jao jius zmones aciluoe esat nuo svo uzgaidu priklausomi toliau serkit ryklius

Klp

Mafija sukoncentravo visa energetika vienose rankose, tad nuolaidu tiketis is ju , butu naivu.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS