Kokybiški degalai – sklandaus darbo garantas | KaunoDiena.lt

KOKYBIŠKI DEGALAI – SKLANDAUS DARBO GARANTAS

  • 1

Mažų kainų besivaikantys verslininkai turėtų įvertinti riziką, kuri neišvengiama perkant abejotinos reputacijos tiekėjų paslaugas. Daugiau nei prieš du dešimtmečius savo veiklą pradėjusi ir patikimos įmonės vardą pelniusi bendrovė „Apoil“ vadovaujasi taisykle, jog klientams greitai ir laiku turi būti pristatomi kokybiški degalai.

Vienas svarbiausių kriterijų, keliamų degalų tiekėjui, yra kokybė. Įtartiną pardavėją pasirinkusi žemės ūkio, laivybos veiklą vykdanti ar transportavimo paslaugas teikianti bendrovė rizikuoja turėti rimtų finansinių nemalonumų.

Siekdama apsaugoti rinką valstybė stengiasi kovoti su nelegalais – praėjusių metų rudenį buvo sučiupta grupuotė, kuri naudodama įvairius apgaulės mechanizmus tiekė į Lietuvą abejotinos kokybės degalus ir prekiavo jais pigiau, nei realios gamintojo kainos. Per kelerius metus sukčiai nuslėpė beveik 10 mln. eurų pridėtinės vertės ir akcizo mokesčių bei pardavė apie 57 mln. litrų.

Institucijos, o ir atsakingos naftos produktais prekiaujančios bendrovės, inicijavo kai kurias įstatymų pataisas, kad degalus galėtų pardavinėti tik bendrovės, turinčios ilgametę patirtį bei pateikusios finansinę garantiją. Taip siekiama apginti rinką nuo mokesčių vengiančių veikėjų, apsaugoti vartotojus nuo žalos bei sąžiningai šioje srityje dirbančias bendroves.

„Ar tokie sprendimai yra veiksmingi, sunku pasakyti, nes rinkoje vėl atsiranda pasiūlymų tiekti degalus už mažesnę nei gamintojo kaina. Todėl tampa vis svarbiau atsirinkti patikimą partnerį – degalų tiekėją“, – teigė bendrovės „Apoil“ vadovas Paulius Zaveckas.

Pašnekovo žodžiais, vienas būdų išvengti nemalonumų – rasti tokį tiekėją, kuris dirba ne vienerius metus, yra pelnęs pasitikėjimą ir degalus pristato tiesiogiai iš gamintojo ar importuotojo sandėlių. Dar geriau, jei pasirinktas tiekėjas nenaudoja savo tarpinių sandėlių, nes bet kuris papildomas sandėliavimas, net ir atidžiai dirbant, gali turėtų neigiamų pasekmių kokybei.

Būtent tokiu principu dirba ir bendrovė „Apoil“, vykdanti tiesioginį degalų tiekimą iš gamintojo sandėlių.

„Siūlyčiau atsižvelgti ir į tai, kiek metų tiekėjas vykdo veiklą. Labai maža kaina yra rimtas signalas, kad kažkas ne taip. Galbūt prasta degalų kokybė, galbūt slepiami mokesčiai. Nerealu, kad sąžiningai dirbančios kompanijos pasiūlytų žemesnes nei gamintojo kainas“, – įspėjo P.Zaveckas.

Žmonės vis labiau ima vertinti kokybę, todėl nenuostabu, kad bendrovės „Apoil“ klientų ratas plečiasi. Šiuo metu degalus tiekianti įmonė aptarnauja per 300 verslo subjektų ir privačių asmenų.

Rašyti komentarą
Komentarai (1)

povilas

Neminėsiu kolonelių pavadinimų,tačiau atstumus nuvažiuoji skirtingai. Paskaičiavau ir krovinį, ir greitį, automobilis lengvasis. Kuras skirtingas. Su vienu kuru nuvažiuoju iki Vilniaus ir agal, ir kuro dar lieka, su ki

SUSIJUSIOS NAUJIENOS