„Maximoje“ senjorai lankosi rečiau, bet perka daugiau | KaunoDiena.lt

„MAXIMOJE“ SENJORAI LANKOSI REČIAU, BET PERKA DAUGIAU

Kovo 10-24 dienomis vyresni nei 65 metų pirkėjai į „Maximos“ parduotuves užsukdavo beveik tris kartus rečiau nei pernai tuo pačiu laikotarpiu, bet prekių įsigydavo daugiau, praneša prekybos tinklas.

„Matome, kad senjorai savo apsipirkimus pradėjo planuoti: į parduotuves jie užsuka kone tris kartus rečiau, tuo metu jų prekių krepšelis išaugo 34 proc.“, – pranešime teigia „Maximos“ Komunikacijos ir korporacinių reikalų departamento direktorė Ernesta Dapkienė.

Taip pat ji teigia, kad prekybos tinklo klientai raginami dažniau naudotis savitarnos kasomis ir taip sumažinti kontaktą su paprastų kasų darbuotojais.

Dar viena priemonė kontaktui su kasininkais ir paviršiais sumažinti – bankinės kortelės. Jeigu paprastoje kasoje atsiskaitoma grynaisiais pinigais, juos siūloma dėti ant tam skirtos lėkštutės, o ne tiesiai kasos darbuotojui į rankas.

ELTA primena, kad Vyriausybė trečiadienį nutarė pratęsti karantiną iki balandžio 13 d., t. y. Velykų antrosios dienos. Karantinas šalyje įvestas nuo kovo 16 d.

Rašyti komentarą
Komentarai (3)

minde

perka is vaiku pinigu kas ju netuiri nieko nesukrapsto as jiem pats nuperku maisto nes gaila zet i senukus.kai centus krapsto

...,jeigu skirstome PIRKEJUS i...,

senjorus ir neSENJORUS tai ir POLITIKUS galime suskirstyti i POLITIKUS SENJORUS ir POLITIKUS neSENJORUS???...,subjektyvus FILOSOFINIAI paMASTYMAI apie VISUOMENES SUSLUOKSNIAVIMA... TASKAS

...,prekybos CENTRUOSE yra PIRKEJAI,ir....

jie neSKIRSTOMI i SENJORUS neSENJORUS... TASKAS

SUSIJUSIOS NAUJIENOS