Profesijos pasirinkimas. Kuo būti? Kokią studijų kryptį pasirinkti? | KaunoDiena.lt

PROFESIJOS PASIRINKIMAS. KUO BŪTI? KOKIĄ STUDIJŲ KRYPTĮ PASIRINKTI?

  • 2

Greičiausiai daugelis baigiantis mokslo metams pagalvojote – ką norėčiau veikti toliau? Studijuoti? Pradėti dirbti? O galbūt apkeliauti visą pasaulį? Personalo atrankų kompanija „noriu personalo sprendimų grupė“ padeda atsakyti į šiuos klausimus.

Siekiant efektyvinti darbo paiešką bei planuojant karjerą, labai svarbu išsiaiškinti, kokios yra stipriosios jauno žmogaus savybės, asmenybės tipas ir gebėjimai, kurie ir padės pasiekti maksimalių rezultatų ateityje. Galbūt jau mokykloje ar „Kaziuko“ mugės metu pastebėjote, jog puikiai sekasi parduoti savo keptus keksiukus? O galbūt biologijos pamokose pavyko greitai išmokti ir suprasti visus žmogaus kaulus?

Žinant, kokiose situacijoje gimnazistai yra stiprūs, o kuriose pažeidžiami bei puikiai pažįstant darbo rinką ir joje vykstančius procesus, galime išskirti tinkamiausias karjeros kryptis, kurios garantuotų geriausias asmeninio tobulėjimo ir savirealizacijos galimybes.

Šiuo tikslu atliekame asmenybės psichologinį įvertinimą, testavimą, kuris padeda atskleisti bendravimo ypatumus, mąstymo ir analitinius gebėjimus, intelektą, lyderio savybes, atsakingumą bei daugelį kitų dalykų, kurie svarbūs ir turi būti išanalizuoti dar prieš pradedant karjerą. Asmeninės konsultacijos su psichologu – konsultantu metu pateikiami testų rezultatai, jų interpretacija, aptariamos tiriamojo stipriosios ir silpnosios pusės bei tolesnio ugdymo (mokomųjų dalykų pasirinkimo ir asmens gabumų vystymo) ir karjeros planavimo rekomendacijos.

„noriu personalo sprendimų grupė“ konsultantai turi daugiau nei 15 metų sėkmingą darbuotojų atrankų ir kandidatų tinkamumo vertinimo patirtį, aprūpinant personalu tiek Lietuvos, tiek su užsienio kapitalo įmones, todėl suteiks profesionalią konsultaciją sėkmingos ateities link.

Turite klausimų? Kviečiame susisiekti bei registruotis el. paštu palmira@personalogrupe.lt arba telefonu: +370 (687) 36 287.

Detaliau – www.personalogrupe.lt.

Rašyti komentarą
Komentarai (2)

...

... ir jos visos ieško aukštųjų barakudų kursų: 'raudonais žibintais' Lietuva pasipuoš.

zelemuncikas

Gal vaikystėje traukdama vyrui iš kišenės piniginę pajutai,kad vyras turi ir dar kažką?TUOMET TAVO PASIRINKIMAS AUKŠTIEJI BARAKUDŲ KURSAI.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS