VMI įspėja: sukčiai siunčia laiškus, prisidengdami inspekcijos vardu | KaunoDiena.lt

VMI ĮSPĖJA: SUKČIAI SIUNČIA LAIŠKUS, PRISIDENGDAMI INSPEKCIJOS VARDU

  • 0

Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) pranešime žiniasklaidai informuoja, kad užfiksuota atvejų, kai interneto sukčiai siunčia gyventojams e. laišką – pranešimą apie pateiktos metinės pajamų deklaracijos už 2019 metus atmetimą.

Siunčiamuose e.laiškuose sukčiai naudoja vizualiai panašų į VMI el. pašto adresą – vietoj galūnės @vmi.lt adrese naudojama @vrni.lt, o juose nurodytos nuorodos nukreipia į interneto sukčių serverį, kuriame pateikiama prisijungimo prie VMI informacinių sistemų imitacija. Tokiu būdu prisidengdami VMI vardu sukčiai galimai bando surinkti gyventojų prisijungimo prie internetinės bankininkystės duomenis.

Atkreipiame gyventojų dėmesį, kad VMI el. pašto adresai baigiasi galūne @vmi.lt. Pažymėtina ir tai, kad informuodamas apie pateiktos metinės pajamų deklaracijos atmetimą mokesčių administratorius nurodo priežastį (trūkumą), kodėl dokumentas atmestas.

Raginame gyventojus būti budriais ir neatidarinėti įtartinų laiškų, prie jų prisegtų failų bei nespausti juose esančių nuorodų. Kviečiame gyventojus apie tokius galimus sukčiavimo atvejus pranešti VMI pasitikėjimo telefonu 1882.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS