Po priverstinės pertraukos į sceną sugrįžta spektaklis „Principas“ | KaunoDiena.lt

PO PRIVERSTINĖS PERTRAUKOS Į SCENĄ SUGRĮŽTA SPEKTAKLIS „PRINCIPAS“

  • 0

Po daugiau nei pusmečio priverstinės pertraukos į muzikinio teatro „Legendos“ sceną sugrįžta Kristinos Kazlauskaitės režisuotas spektaklis „Principas“.

Dviejų dalių komediją pagal rusų klasiko A. Čechovo humoreskas vilniečiai galės pamatyti gegužės 13 d. 19 val., o gegužės 27 d. spektaklis bus rodomas kultūros centre „Girstutis“, Kaune.

A. Čechovo ankstyvoji kūryba ne taip dažnai buvo statoma Lietuvos teatruose, tačiau ji išlieka aktuali, ironiška, joje atpažįstamos žmonių ydos, tuščios ambicijos ir kvailų principų susikirtimas su tikrove.

„Ar jums atrodo, kad gyvenimas pasikeitė? O mūsų principai? Taigi viskas – tas pats! Keičiasi sistemos, technologijos, bet žmogus myli ir nekenčia, juokiasi ir verkia lygiai taip pat. Teatras mums leidžia į tai pažvelgti aštriau, ironiškiau ir kai kurias žmonių charakterio savybes išryškina iki absurdo“, – dalijosi mintimis K. Kazlauskaitė.

Pagrindinius personažus kuria profesionalūs ir žinomi Lietuvos teatro aktoriai: Andrius Kaniava, Gediminas Storpirštis, Redita Dominaitytė.

„Viskas baigsis gerai, šviesiai ir su viltimi“, – tikino režisierė K. Kazlauskaitė.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS