„Minusas“ grįžta į kiemus: Vilnius kviečia kaimynus žaisti | KaunoDiena.lt Pereiti į pagrindinį turinį

„Minusas“ grįžta į kiemus: Vilnius kviečia kaimynus žaisti

1 2026-06-03 15:02

Komentarai

Grįžti atgal

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Fritz

Labai "fainas renginys". Kaip Kauno senamiesčio gyventojas negaliu atsidžiaugti matjošiaus nomenklatūros įrengta krepšinio aikštelė Santakos parke. Kaip malonu girdėti vidurnaktį ir paryčiais rėkavimus tų krepšininkų ir visą naktį įjungtą apšvietimą matyti. Kas tos nomenklatūros galvose sukasi?
1
0