Labai "fainas renginys". Kaip Kauno senamiesčio gyventojas negaliu atsidžiaugti matjošiaus nomenklatūros įrengta krepšinio aikštelė Santakos parke. Kaip malonu girdėti vidurnaktį ir paryčiais rėkavimus tų krepšininkų ir visą naktį įjungtą apšvietimą matyti. Kas tos nomenklatūros galvose sukasi?
(be temos)