Pradedama 2,7 mln. eurų vertės Vilniaus gyvūnų globos namų rekonstrukcija | KaunoDiena.lt

PRADEDAMA 2,7 MLN. EURŲ VERTĖS VILNIAUS GYVŪNŲ GLOBOS NAMŲ REKONSTRUKCIJA

  • 3

Pradėta Vilniaus gyvūnų globos namų komplekso L. Giros gatvėje rekonstrukcija, projekto vertė siekia 2,7 mln. eurų, pirmadienį informavo sostinės savivaldybės įmonė „Grinda“.

Anot įstaigos, rekonstrukcija padidins beglobiams skiriamų vietų skaičių, leis atnaujinti ir išplėsti neatidėliotinų veterinarijos paslaugų spektrą, pagerins prieglaudos gyventojų buities sąlygas.

Pasak bendrovės „Grinda“ direktoriaus Andriaus Griškevičiaus, ruoštis Vilniaus gyvūnų globos namų rekonstrukcijai pradėta jau prieš kelerius metus: kaupta patirtis užsienio ir Lietuvos prieglaudose, pagal geriausius pavyzdžius susidėliotas toks globos namų vaizdinys, kur būtų gera ir prieglaudos globotiniams, ir čia besilankantiems gyvūnų mylėtojams.

„Per pasirengimo laikotarpį sukurta rekonstrukcijos koncepcija, parengtas techninis darbo projektas, pasirašyta sutartis su rangos darbų konkursą laimėjusia įmone INTI – sausio pabaigoje jau pradėtas remontas. Neabejojame, kad gruodį, baigus darbus, Vilniaus gyvūnų globos namai bus patys moderniausi ne tik Baltijos šalyse, bet ir visoje Centrinėje Europoje,“ – teigė A. Griškevičius.

Neabejojame, kad gruodį, baigus darbus, Vilniaus gyvūnų globos namai bus patys moderniausi ne tik Baltijos šalyse, bet ir visoje Centrinėje Europoje.

Rekonstrukciją numatyta užbaigti iki metų pabaigos, ji vykdoma pačios „Grindos“ lėšomis.

„Tokie globos namai vienareikšmiškai yra reikalingi Vilniaus miestui, ir jie bus geras pavyzdys kitiems miestams, kitoms gyvūnų globos įstaigoms,“ – teigia Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktorė Lina Koriznienė.

Rekonstrukcijos metu Vilniaus gyvūnų globos namų gyventojai bus laikinai perkelti į nuomojamas patalpas Trakų Vokėje, Eduardo Andrė gatvėje 35. Ten pat pervežta operacinė ir medicininė įranga, bus vykdomos visos iki šiol vykdytos Vilniaus gyvūnų globos namuose teikiamos paslaugos.

Vilniaus miesto savivaldybės įmonė „Grinda“ teikia miestui būtinas inžinerinės ir judumo infrastruktūros paslaugas, rūpinasi sostinės beglobiais gyvūnais, organizuoja jų priežiūrą ir globą.

GALERIJA

  • Pradedama 2,7 mln. eurų vertės Vilniaus gyvūnų globos namų rekonstrukcija
Rašyti komentarą
Komentarai (3)

Anonimas

o stadiono pastatyt negali ,ka ten stadiono darželi vaikam pastatė tai dydžiausia sensacija.

Gerovės valstybė

Šuneliams visos salygos, o Vilniaus benamiai galės ir toliau dvėsti palapinėse prie Neries.

skiep

auksinius unitazus irengs sunims uz tokia suma.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS