Grasinimai apie sprogmenis tęsiasi toliau: jų sulaukė Seimas, prokuratūra | KaunoDiena.lt

GRASINIMAI APIE SPROGMENIS TĘSIASI TOLIAU: JŲ SULAUKĖ SEIMAS, PROKURATŪRA

Penktadienio rytą penkios sostinės įstaigos sulaukė grasinimų apie padėtus sprogmenis, tokie laiškai įvairias įstaigas pasiekė ir praėjusią savaitę.

Kaip BNS sakė Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė Julija Samorokovskaja, penktadienį jų sulaukė dvi sostinės ugdymo įstaigos, Seimas, Generalinė prokuratūra bei „15min“ redakcija.

„Gauti pranešimai apie padėtus sprogmenis. Pirmas buvo 8.01 val. gautas į Generalinę prokuratūrą, 8.08 val. portalo „15min“ darbuotojas pranešė, kad el. paštu gautas pranešimas apie padėtus sprogmenis“, – sakė atstovė.

„8.15 val. privačios mokyklos, darželio „Stembridge“ direktorė pranešė apie panašaus pobūdžio gautą laišką, 8.37 val. darželio direktorė taip pat gavo laišką apie padėtą sprogmenį ir 9.06 val. taip pat pranešta, kad Seimo pastate – sprogmenys“, – pažymėjo ji.

Pareigūnai reaguoja, tikrina, susisiekia su kiekviena įstaiga, teikia rekomendacijas. Įtartinų asmenų nebuvo pastebėta.

Anot jos, pareigūnai patikrino visus pranešimus ir minėtose vietose įtartinų daiktų bei asmenų nenustatė.

„Pareigūnai reaguoja, tikrina, susisiekia su kiekviena įstaiga, teikia rekomendacijas. Įtartinų asmenų nebuvo pastebėta“, – teigė J. Samorokovskaja.

Apie padėtus sprogmenis buvo pranešta ir praėjusią savaitę. Sausio 23 dieną elektroniniu paštu gavus informacijos apie galimą sprogmenį nenurodytame Lietuvos oro uoste, visuose juose buvo evakuoti keleiviai. Informacija nepasitvirtino.

Melagingi pranešimai apie sprogmenis pasiekė ir vieną Vilniaus mokyklą bei sostinės savivaldybę, naujienų portalo „15min“ redakciją. Tokie laiškai taip pat pasiekė Vilniaus ir Kauno apygardų teismus, oro uostus, prokuratūras ir mokyklas.

Melagingų pranešimų autoriams gresia viešieji darbai, bauda, laisvės apribojimas, areštas arba laisvės atėmimas iki vienų metų.

Rašyti komentarą
Komentarai (8)

Issiaiskinom tesa

Je nori ivesti tiktatura ir ivesti kariuomene i gatves.

Nu

Seimas tai gerai. Galetu buti ne feikas

tai

garantuotai feikyne antis sios saikos demesio nukreipimui nuo pediku kurie siauteja nuo garliaviniu po sios saikos skvernu priedanga -;;-;;-;;-
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS