iš ko ji su dukra gyvena, kiek mokesčių moka Lietuvos valstybei ir kodėl po kelerių metų buvimo pas mus, nekalba lietuviškai? Turėtų teismas jai priteisti ir visas teismo išlaidas - už vertėjo, prokuroro, teisėjo ir kito personalo darbą. Nes visa tai išlaikome mes, Lietuvos žmonės.
nieko naujo.NEGRAI yra atidirbę šimtus metodų,kaip apkaltinti europiečius ”rasizmu” ir po to prisiteisinėti ’kompensacijų”.iš to gyvena net ne šimtai,o tūkstančiai ar net dešimtys tūkstančių NEGRŲ.okupacijos atveju negrai,arabai,uzbekai,baltarusiai ir t.t, bus aktyviausi KOLOBORANTAI.nes tai galimybė pakilti socialiniu liftu.DEBILAI ir TĖVYNĖS IŠDAVIKAI iš vsd to nesupranta ir neužkerta kelią Lietuvos KOLONIZACIJAI.nes patys bus KOLOBORANTAI.
kodėl po bausmės? Kam sodint? Šert, išlaikyt savo pinigais? Savų išlaikytinių turim pakankamai, dar ir už svetimus mokėt? Tegu sumoka baudą, kad nebepavadna būt, ir deportuot iš karto!
As ne rasistas, bet tie juodukai, juodaozdziai, afrikieciai, kaip dar juos pavadinti, kad eillini karta ju neizeisti atsiprasant, musulmonai ir visi kiti atvyke i kita sali amzinai reiskia pretenzijas. Isvaziave is savo siukslynu, realia prasme siukslynu, amzinai kazkuo nepatenkinti. Sita nesaugi, kita vel nesaugi, tai ko jus vaziuojat i nesaugias salis. Vat kaip juodukas tai ir bedos, ju amzina problema net Amerikoje, pastovi fraze tu su manim taip elgiesi nes as juodaodis. Na taip tu juodaodis, ne baltaodis atsiprasant, gal gana savo taisykles ivedineti kitose salyse. Musu suknista humaniska teisesauga absoliuciai nesaugo LR pilieciu, bet vardan sventos ramybes stos i atvaziavusiu puse. As asmeniskai nesijauciu saugi matydama aplink daugejancius juodukus, musulmonus ir visa kita xernia. Mane kas apsaugos....
Kažkaip "vatiškai" skamba, gal klystu. Nes iš rašliavos, gal "ruskyne" geriau būtų? Nėr ten negrų, muslimų tik čiukčių daugiau. Bent išmok kurstyti, matyt tiek putų jog kol parašei pastraipą lytį spėjai pakeisti.
Tiesiog staistika tamstelei, kuri pastoviai komentuoja po mano komentarais, nes zino kokios lyties esu ir cituoja mano pastoviai vartojama zodi rasliava, tai va statistika - Musulmonai Maskvoje: Maskva yra vienas didžiausių musulmonų miestų Europoje. Nors tikslių duomenų nėra, neoficialiais skaičiavimais, musulmonų skaičius mieste gali siekti nuo 1,5 iki 2 milijonų ar net daugiau, ypač įskaičiuojant atvykusius darbininkus iš Centrinės Azijos bei Kaukazo.Juodaodžiai Maskvoje:
Juodaodžių populiacija Maskvoje yra palyginti nedidelė ir didžiąja dalimi susideda iš studentų, diplomatų ir specialistų. Tikslus skaičius nėra žinomas, tačiau tai sudaro labai mažą miesto gyventojų dalį.
Skirtingais duomenimis, Rusijoje gyvena nuo 15 iki 20-25 milijonų musulmonų. Kai kuriuose šaltiniuose nurodoma, kad jų skaičius gali būti didesnis, įskaitant neregistruotus imigrantus ir sezoninius darbuotojus.
Orevuar, vatinuk
Ruzkyne kaip tamsta ivardijote nera nei juodaodziu, nei musulmonu, tamsta ka rukote. Tai tamsta simtaprocentine vata su akidangciais. Ir su tamsta diskutuotin nera absoliuciai jokios prasmes, nes tamsta net nezinote kam skirti zodi vata. Vaistuku pagerkit, pilnatis arteja o ir folga ant pakausio nepamaisytu
Nesputok tiek, užspringsi. Jei važiuoti į savo žemės? Ta prasme į žemės gelmias kapuose? Vėl pasikartosiu nesiputojam. Kablelius sudėk, skaitau ir atrodo jo insultas ištinka. Iš esmės jei jau lieji putas tai bent išmok rašyt valkata.
Tai tamsta apsispresk kas as esu, vyras ar moteris - siulai tampona pasikeisti kaip moteriai, ir pasiulyme gramatine klaida, is pasiutimo turbut, tuo paciu liepi neskleisti briedo, kreipdamasis kaip i vyra. Sunku vatinukui pries pilnati, folgos trukumas
Ačiū Dievui suveikė šaltas protas. Kam teko pagyventi vakarų šalyse puikiai žino,kad patys didžiausi rasistai tai juodaodžiai. Jų neapykanta baltiems žmonėms pasiekė tokį lygį,kad sunku net įsivaizduoti
Nereikėjo prisileisti visokių , nesuprantu kas darosi Lietuvoje ,visokie atvykėliai nurodinėja lietuviams , kaip jie turi gyventi savo šalyje , kažkokios Vienos konvecijos NURODINĖJA LIETUVOS RESPUBLIKOS IŠRINKTAM S E I M U I KAIP IR KĄ JIS GALI PRIIMINĖTI , spjaukit į visą šitą ir darykit kas jums PRIKLAUSO PAGAL LR KOSTITUCIJĄ .
Tai Venecijos komisijai visiškai nusispjauti ir nieko jie ten nesigilino. Ir skundą, ir išvadas tikriausiai surašė Žalimas, iš kitų tik parašiukus susirinko...
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)