Policijos laimikis – 200 tūkst. vertės narkotikų siunta | KaunoDiena.lt

POLICIJOS LAIMIKIS – 200 TŪKST. VERTĖS NARKOTIKŲ SIUNTA

  • 0

Policija per operaciją sulaikė apie 1 kg narkotikų pirkusį Mažeikių gyventoją. Kitos pasalos metu sodyboje Trakų rajone sulaikyti narkotikus į mašiną krovę du vyrai. Pastarosios operacijos metu konfiskuota 17 kilogramų narkotikų.

Iš apyvartos išimtų narkotinių medžiagų vertė – apie 200 tūkst. eurų, skelbia policija.

Vilniaus apskrities policijai pradėjus rinkti informaciją, paaiškėjo, kad du sostinės kriminalistams gerai žinomi asmenys, priskiriami prie Vilniuje veikiančių organizuotų nusikalstamų struktūrų, gali organizuoti ir vykdyti neteisėtą narkotinių medžiagų platinimą Lietuvoje. Pareigūnams kruopščiai pradėjus kaupti ir analizuoti gaunamą informaciją, paaiškėjo ir šių asmenų veikimo principas.

Pastarieji labai didelio kiekio narkotinių medžiagų sandėliavimui pasirinko vieno iš įtariamo asmens motinai priklausančią sodybą, esančią atokiau nuo Vilniaus ‒ Trakų rajone.

Kriminalistams užfiksavus atvejus apie asmenų daromas nusikalstamas veikas, šią savaitę surengtos operacijos metu pavyko sulaikyti Mažeikių rajono gyventoją, įsigijusį apie 1 kg kanapių ir jų dalių. Šiam įtariamajam, anksčiau priklausiusiam Mažeikiuose veikusiai organizuotai grupuotei, pateiktas įtarimas, pranešė policija.

Netrukus pareigūnai surengė ir pasalą ‒ Trakų rajone esančioje sodyboje sulaikė du juos dominančius asmenis, kurie į automobilį krovė labai didelius kiekius narkotinių medžiagų. Atlikus neatidėliotinas kratas sodyboje ir jos priklausiniuose bei įtariamų asmenų automobiliuose, buvo rasta ir paimta apie 17 kg narkotinės medžiagos – kanapių ir jų dalių paketuose.

Patikrinus paketus, nustatyta, jog jie itin kruopščiai supakuoti, naudojant vakuumavimo  aparatą ir vieną iš pakuotės sluoksnių išmirkytą dyzeline, taip apsunkinant narkotinių medžiagų aptikimo galimybę. Be narkotinių medžiagų sodyboje buvo rasta: automobilis „Opel“ ir motociklas BMW, pavogti Vokietijoje ir Anglijoje, taip pat žoliapjovės, generatorius ir kiti daiktai, kurie gali būti gauti nusikalstamu būdu.

Dėl šių daiktų grąžinimo teisėtiems savininkams bus sprendžiama ikiteisminio tyrimo metu bendradarbiaujant su užsienio šalių teisėsaugos institucijomis.

Sulaikytiesiems ‒ 44-erių metų Vilniaus miesto ir 36-erių metų Vievio gyventojams įteikti pranešimai apie įtarimus.

Kadangi viena iš padarytų nusikalstamų veikų priskiriama prie labai sunkių nusikaltimų ir įstatymas numato griežtą laisvės atėmimo bausmę nuo 10 iki 15 metų, bus kreipiamasi į Vilniaus miesto apylinkės teismą dėl griežčiausios kardomosios priemonės – suėmimo – jiems skyrimo.

GALERIJA

  • Policijos laimikis – 200 tūkst. vertės narkotikų siunta
  • Policijos laimikis – 200 tūkst. vertės narkotikų siunta
Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS