Šuniuko byloje – finalas | KaunoDiena.lt

ŠUNIUKO BYLOJE – FINALAS

Buvusių sugyventinių kivirčą dėl negrąžintų baldų ir brangaus šuniuko nagrinėjęs teismas paskelbė sprendimą, nepalankų nepagarbiai su buvusia mylimąja besielgiančiam jaunam vyrui.

"Klaipėda" jau rašė apie į savo vestuves neatvykusį jaunikį Karolį, kuris po metus trukusio bendro gyvenimo ir išsiskyrimo su mergina, porą metų su ja bendrauja tik teismuose.

Prieš planuotas tuoktuves vyras už nykštukinį špicų veislės šuniuką tūkstantį eurų sumokėjo iš savo paties įmonės sąskaitos.

Po išsiskyrimo jis sumanė šiuos pinigus prisiteisti iš buvusios mylimosios, nes išsikėlusi iš jo namų mergina išsigabeno ir augintinį.

Šuniukas iki šiol gyvena pas merginą.

Jauna moteris to paties teismo paprašė, kad jai buvęs sužadėtinis grąžintų tėvų jų gyvenimo pradžiai dovanotus baldus bei buities daiktus, kurie po poros išsiskyrimo liko Karolio namuose.

Ilgo ir nemalonaus merginai teismo posėdžio metu teisėja oficialiai įspėjo tuoktuves nutraukusį vyrą elgtis pagarbiai ir nevartoti įžeidžių frazių bei pasakymų. Arogancija ir nepagarba buvo daugiau nei akivaizdi.

Nagrinėjant bylą atrodė, kad tarp dviejų jaunų žmonių kompromisas neįmanomas. Jaunas vyras atmesdavo buvusios sužadėtinės reikalavimus, merginai buvusio draugo pretenzijos atrodė nepagrįstos.

Klaipėdos miesto apylinkės teismas šioje civilinėje byloje paskelbė sprendimą.

Kadangi merginos pretenzijos buvusiam sužadėtiniui materialiąja išraiška buvo 99 eurais mažesnės, ši suma iš merginos priteista Karolio naudai.

Tačiau, kadangi ji patyrė išlaidų samdydama advokatą ir mokėdama žyminį mokestį, merginos naudai iš buvusio mylimojo priteista beveik 196 eurų suma.

Šuniukas, kaip ir anksčiau, liko pas merginą, jos tėvų dovanoti daiktai – pas vyrą.

Šis teismo sprendimas gali būti apskųstas per 30 dienų.

Kad ir kiek buvusi pora dar bylinėsis, labai panašu, kad tai gali būti siekis apkartinti vienas kitam gyvenimą, o ne pasidalyti gyvūną ar daiktus.

Rašyti komentarą
Komentarai (2)

Klaipedos apylinkes teisme

nera ko teisingumo ieskoti....

JO

nevedė panelės ir dar bylinėjasi, ko jau ko o šito vaikeli,nedaryk ant savo galvos nes visą gyvenimą kentėsi

SUSIJUSIOS NAUJIENOS