Nutrūko penkių iš eilės Anglijos futbolo pirmenybių lyderio pergalių serija | KaunoDiena.lt

NUTRŪKO PENKIŲ IŠ EILĖS ANGLIJOS FUTBOLO PIRMENYBIŲ LYDERIO PERGALIŲ SERIJA

• 0

Stebuklingai nuo pralaimėjimo 34-osiose Anglijos aukščiausiosios futbolo lygos („Premier League“) rungtynėse išsigelbėjęs dvidešimties komandų turnyro lyderis „Leicester City“ (73 tšk.) klubas sekmadienį susitikimą namuose su šeštojoje pozicijoje esančia „West Ham United“ ekipa baigė lygiosiomis 2:2 (1:0).

Aikštės šeimininkus pirmajame kėlinyje į priekį išvedė Jamie's Vardy's (18 min.), kuris atrojo kėlinio viduryje buvo pašalintas iš aikštės.

Po to Andrew Cerollas (84 min. iš 11 m baudinio) ir Aaronas Creswellas (86 min.) per porą minučių po kartą realizavo kiekybinę persvarą ir atrodė, kad nutrūks septynių iš eilės nepralaimėtų lyderio rungtynių serija. Tačiau jau besibaigiant teisėjo kompensuotam laikui Leonardo Ulloa (90+5 min.) tiksliai realizavo 11 metrų baudinį ir, išlyginęs rezultatą konstatavo, kad nutrūko tik penkių iš eilės pergalių serija, o nepralaimėtų susitikimų serija buvo pratęsta iki aštuonių.

Antroje vietoje lieka „Tottenham Hotspur“ (65 tšk.) futbolininkai, trečiojoje pozicijoje – „Manchester City“ (60 taškų) klubas.

Kitoje sekmadienį jau pasibaigusioje dvikovoje aštuntoje vietoje esanti „Liverpool“ (51 tšk.) komanda svečiuose 2:1 (1:0) įveikė tryliktąją poziciją užimančią „AFC Bournemouth“ (41 taškas) komandą.

Po įvartį nugalėtojams pelnė Roberto Firmino (41 min.) ir Danielis Sturridge'as (45+2 min.), o šeimininkų gretose įvarčiu pasižymėjo Joshua Kingas (90+3 min.).

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

20.„Aston Villa“                  34  3  7 24 23:65 16

Rezultatyviausias pirmenybių žaidėjai - po 22 įvarčius - Harry'is Kane'as („Tottenham Hotspur“) ir Jamie's Vardy's („Leicester City“).