Pasaulio biatlono taurės varžybų sprinte D. Rasimovičiūtė-Bricė finišavo 69-a | KaunoDiena.lt

PASAULIO BIATLONO TAURĖS VARŽYBŲ SPRINTE D. RASIMOVIČIŪTĖ-BRICĖ FINIŠAVO 69-A

• 1

Slovėnijoje vykstančiame 2015-2016 metų sezono pasaulio biatlono taurės varžybų (BMW IBU World Cup) trečiajame etape kukliai moterų 7,5 km sprinto lenktynėse penktadienį pasirodė Lietuvos atstovės.

Geriausiai sekėsi Dianai Rasimovičiūtei-Bricei, kuri su trim baudos ratais distancijoje sugaišo 23 minutes 13,7 sekundės ir užėmė 78-ą vietą.

92-ąja pozicija tenkinosi Gabrielė Leščinskaitė (23:53,6; 1 baudos ratas), o Natalija Paulauskaitė (24:17,6; 2 baudos ratai) liko 97-ta poziciją tarp 104 biatlonininkių.

Pirmą pergalę šį sezoną iškovojo prancūzė Mari Dorin Habert, vos 1,1 sekundės aplenkusi antroje vietoje likusią vokietę Laurą Dahlmeier.

Trečią vietą penktadienį užėmė kita vokietė Franziska Hildebrand, o šio sezono lyderė čekė Gabrielą Soukalova liko penkta:

1. Mari Dorin Habert (Prancūzija)         20 min. 17,8 sek. (0 baudos ratų)

2. Laura Dahlmeier (Vokietija)            atsiliko 1,1 sek. (0)