Vokietijoje – triguba Lietuvos penkiakovininkių pergalė | KaunoDiena.lt

VOKIETIJOJE – TRIGUBA LIETUVOS PENKIAKOVININKIŲ PERGALĖ

• 0

Veideno mieste Vokietijoje šį savaitgalį vyksta 2018 metų Europos biatlo ir triatlo čempionatas, kuriame Lietuvos penkiakovininkės pelnė 3 medalius.

Moterų triatlo varžybose Lietuvos atstovės užėmė visą prizininkių pakylą. Europos čempione tapo Aurelija Tamašauskaitė (20 min. 1,53 sek.), vicečempione – Lina Batulevičiūtė (20:19,21), o trečiąją vietą užėmė Ieva Želvytė (20:37,82).

17-mečių merginų triatlo varžybose Elžbieta Adomaitytė (18:20,5) užėmė 5-ąją vietą, o čempione tapo britė Larissa Hannam (17:25,8).

Tuo metu 17-mečių vaikinų varžybose startavęs Danielius Bondorovas finišavo 11-as (17:12,20), o nugalėtoju tapo ukrainietis Jurijus Kovalčukas (15:31,29).

Sekmadienį 17-mečių estafečių varžybose jėgas dar išbandys I.Želvytės ir D.Bondorovo duetas.