Europos taurė: „Wolves“ paskutinėse namų rungtynėse įveikė Hamburgo krepšininkus | KaunoDiena.lt

EUROPOS TAURĖ: „WOLVES“ PASKUTINĖSE NAMŲ RUNGTYNĖSE ĮVEIKĖ HAMBURGO KREPŠININKUS

• 0

Su savo gerbėjais Europos taurėje („BKT EuroCup“) Vilniaus „Wolves“ atsisveikino pergalingai.

Paskutinėse šį sezoną namų rungtynėse turnyre Vilkai įveikė Hamburgo „Veolia Towers“ ir iškovojo septintą pergalę A grupėje – 94:84 (22:20, 34:21, 19:22, 19:21).

Po pergalės Lietuvos sostinės komanda išliko septintoje turnyro lentelės vietoje, grupių etape likus žaisti vienerias rungtynes. Dusyk laimėję svečiai iš Vokietijos užima devintą vietą.

Šeimininkai susitikimą pradėjo kiek susikaustę ir po varžovų vidurio puolėjo Aleksanderio Dziewos tolimo metimo atsiliko 6 taškais (3:9). Kėlinio viduryje Nedas Pacevičius paprašė minutės pertraukėlės, nes jo vadovaujamiems krepšininkams suklydus ir svečiams įmetus dar vieną tritaškį, komandas skyrė jau 8 taškai – 8:16. Po jos vilniečiai spurtavo. Tre‘Shawnas Thurmanas pataikė abu baudų metimus, sumažindamas „Wolves“ atsilikimą iki minimumo – 15:16. Vėliau, likus žaisti minutę, Vilkų legionierius pataikė dvitaškį su varžovo pražanga ir išvedė šeimininkus į priekį – 20:18.

Kėlinį dviem taškais laimėję „Wolves“ antrojo pradžioje vėl atsidūrė besivejančiųjų vaidmenyje (24:26). Pranašumą šeimininkams sugrąžino iš toli pataikęs Jeffery Tayloras. Po to, paskui save komandą darsyk patraukė T. Thurmanas, uždirbęs nesportinę pražangą ir pelnęs 5 taškus iš eilės. „Wolves“ įgijo 6 taškų pranašumą, o ketvirčiui įpusėjus, Vilniaus komanda įgijo dviženklę persvarą po tolimo Kristupo Žemaičio metimo – 40:30. Dar po poros minučių skirtumas pašoko iki 17 taškų (47:30). Ilsėtis ekipos išėjo šeimininkams pirmaujant 56:41.

Antrosios mačo dalies pradžioje pasikartojo pirmosios scenarijus. „Wolves“ kėlinį pradėjo pernelyg atsipalaidavę ir N. Pacevičiui teko prašyti minutės pertraukėlės, nes jo komandos pranašumas ištirpo iki 6 taškų – 56:50. Po jos vilniečiai atsakė žaibišku spurtu ir vėl nutolo saugiu atstumu (64:50). Jį Vilkai išlaikė iki ketvirčio pabaigos – 75:63.

Sužaidus tris minutes paskutiniame kėlinyje, į aikštelę, nepatenkintas teisėjų sprendimu neskirti pražangos, įbėgo svečių treneris Benka Barloschky ir buvo nubaustas technine pražanga. Tai jo komandai papildomos motyvacijos nepridėjo. „Wolves“ ir toliau pirmavo dviženkle persvara. Iki mačo pabaigos likus žaisti 2,5 minutės, Kristupas Žemaitis įmetė tritaškį, o „Wolves“ pirmavo 92:76. Pergalės sostinės komanda iš rankų nepaleido.

„Wolves“ ekipoje taškus pelnė: Jeffery Tayloras 20, Tre‘Shawnas Thurmanas 19 (6 rez. perd.), Kristupas Žemaitis 10 (7 rez. perd.), Regimantas Miniotas 9 (8 atk. kam.), Christianas Mekowulu ir Garrisonas Brooksas po 8, Arnas Beručka ir Vaidas Kariniauskas po 7, Eigirdas Žukauskas 6. Vitalijus Kozys nepasižymėjo.

„Veolia Towers“ komandai Vincentas Kingas pelnė 21, Markas Hughesas 17, Aleksanderis Dziewa 16 taškų.

•  Europos taurė: „Wolves“ paskutinėse namų rungtynėse įveikė Hamburgo krepšininkus