Įspūdingas N. Jokičiaus pasirodymas padėjo „Nuggets“ atstatyti pusiausvyrą | KaunoDiena.lt

ĮSPŪDINGAS N. JOKIČIAUS PASIRODYMAS PADĖJO „NUGGETS“ ATSTATYTI PUSIAUSVYRĄ

• 0

Nikola Jokičius surengė įspūdingą pasirodymą ir padėjo „Denver Nuggets“ ekipai įkvėpti daugiau oro. Kolorado komanda 128:109 (31:25, 42:36, 28:26, 27:22) namuose pranoko „Portland Trail Blazers“ ir išlygino Vakarų konferencijos ketvirtfinalio serijos rezultatą – 1-1.

„Nuggets“ vedlys N.Jokičius per 31 minutę surinko net 38 taškus (13/16 dvitaškių, 2/4 tritaškių, 6/6 baudų), atkovojo 8 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Dar rezultatyviau už jį rungtyniavo 42 taškus pelnęs ir 10 rezultatyvių perdavimų atlikęs „Blazers“ lyderis Damianas Lillardas, tačiau jo indėlio pergalei nepakako.

Lemiamą smūgį šeimininkai sudavė trečiajame kėlinyje, kai truktelėjo į priekį 20 taškų persvara (99:79).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Blazers“ dar bandė grįžti į rungtynes ir sumažino deficitą iki 11 taškų, bet arčiau savęs „Nuggets“ vyrai svečių neprisileido.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 38 (8 atk. kam., 5 rez. perd., 4 kld.), Michaelas Porteris 18, Paulas Millsapas 15, Aaronas Gordonas 13, Facundo Campazzo ir Monte Morrisas po 12.

„Blazers“: Damianas Lillardas 42 (10 rez. perd.), CJ McCollumas 21, Normanas Powellas 15.