Čikagos teismas: N. Venckienės ekstradicija nebus stabdoma | KaunoDiena.lt

ČIKAGOS TEISMAS: N. VENCKIENĖS EKSTRADICIJA NEBUS STABDOMA

Čikagos teismo teisėja atmetė buvusios teisėjos ir Seimo narės Neringos Venckienės prašymą atidėti jos ekstradiciją iš Jungtinių Valstijų.

Naujienų agentūra „Associated Press“ pranešė, kad Čikagos teismas tokį sprendimą paskelbė ketvirtadienį.

N. Venckienės advokatai teigė šį sprendimą skųsiantys aukštesnės instancijos teismui.

Lietuvos prokurorai siekia N. Venckienės grąžinimo į Lietuvą, kad jai galėtų būti pateikti kaltinimai dėl teismo sprendimo perduoti dukterėčią motinai nevykdymo, tvirkinimo, neteisėto informacijos rinkimo, piktnaudžiavimo vaiko atstovo teisėmis ir kitų nusikaltimų.

N. Venckienė iš Lietuvos išvyko 2013 metais. Ji Čikagoje suimta šiemet vasarį.

 

GALERIJA

  • Čikagos teismas: N. Venckienės ekstradicija nebus stabdoma
Rašyti komentarą
Komentarai (33)

Stasys

Motine!e neysijausk ir nesikoliok,geriau saugok savo vaikus ,nes vaiku skriaudejai vaiksto tarp musu iskele galvas gerbiami ir nelieciami.

motina

..jokio pasigailejimo monstrei,. tai ,ka ji "nuveike" Stankunu seimai,ka ji "kure" mazai mergytei ir visims ,kas tik atjaute jaunute mama Stankunaite visa jos DVOKIANTI AROGANCIJA ja teisti visu stiprumu[nes ta blogi tragedija ji vykde ,turedama ziniu savo piktybiniams keslams] ji zinojo,kad mergyte yra to SHIRSYNO turtu dalininke o tai buvo didziausia kedziu neapykantos uzmastymo ir aplinkiniu naikinimo strategija monstrai,,,pakelkit galvas Stankunai!!! nors patyrete neikainojamus praradimus-netektis ,smeizta is tos monstru padermes ,,,Melas ,kad Lietuvoje near teisingumo .

O,

Ko ji lindo į pidarų šalį ? - reikėjo į Rusiją,ar Baltarusiją,kur dorus žmones gerbia,o dabar jei gražins stengsimės padėti mitingais,nes kgbistinis klanas dar neišmirė.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS