Manau,kad ta granata buvo vaikiška,nes susprogdinus tikrą,tai iš buto butu nelikę nieko.Gal tik mūsų Šakalaitė pripirko kariuomenei tokių ,kad pagąsdinti.
o gal atmeni.prieš kiek tai metų teisė tipo,lyg tai žydų šaudytoją,tai išvis su vežimėliu vežiojo,neadekvatų,90 metų,nesąmoningą,ir nuteisė.jis jau nežinojo,nei kas jis,nei ką jis čia veikia
Nu bet jau iki kokios nesąmonės dasigyvenome, kad žmogus teisiamas ligoninėje po operacijos ir dar po komplikacijų, vos judantis... Atrodome kaip kokia nors Afrikos šalis. Tas žmogus turėtų parašyti skundą į Ženevos žmogaus teisių instituciją. Taip, jis padarė nusikaltimą ir bus teisiamas. Bet jei jis pamišęs, nereiškia, kad ir mūsų valdžia turi būti pamišusi. Žmogus pirma turi būti veiksnus ir suprasti kas vyksta, o ne apsvaigęs nuo narkozių ir skausmų. Antra- žmogus turi teisę į advokatą, o advokatas pirmiausia paprašys ištirti jo psichiką, nes atrodo, kad šis žmogus tikrai turi psichinę negalią. Ar jį patikrino pas psichiatrą? Ne. O kodėl? Vien tam, kad skubiai užsidėt bylos nagrinėjimo varnelę?
Netikiu tomis pasakomis. Gal tai kokia nors naujametinė petarda buvo? Jei būtų buvusi tikra granata, tai juos į gabalus būtų sudraskiusi tokiame butuke. Jei grantaos skelveldra varo į veidą, tai ten tikrai bus ne įbrėžimai, o pusė veido nurėžta.
Diedukai pas mus fainuoliai- su granatom vaikšto. Ir mylimos moters taip lengvai neatiduoda. Atidaro duris ir nori žūti - jei mano moteris ne man, tai niekam, einam visi į grabą. Vot koks vyras, tiesiog smagu, kad tokių yra. Mokykitės, jaunimėli. Nesistebiu, kad pensijos amžius vis kyla. Sovietmečiu 60 - mečiai vaikščiojo su lazdelėmis ir viskas ką darė- balandžius skvere maitino. Dabar 60 -mečiai tik galu gale subrendę: įsimyli, skiriasi, ženijasi, laksto su džinsais ir krosovkėm, turi brangius aiponus, rašinėja sms, važinėja maudytis į Tenerifę ir vakarienauti į Paryžių. O kas nori dvikovos dėl moters- ateina su granatom kišenėse. Ir dar sakot, kad pas mus ne gerovė? Pilnutinė Laisvė ir Gerovė.
O jau rašinio stilius klaikus, amen. Svarbiausia, kad absolučiai nieko rašeivos nežino ir pilsto iš tuščio į kiaurą- gal taip, o gal anaip, nieko nežinome, nes niekas mums nieko nesako. cha cha
Greta, tau laikas į pensiją. Jei bandai šū.dniekiais priviliot skaitytoją, tai bent sugalvok ką nors įdomesnio, nei ligonis su pižama. Ir atsikratyk rusizmų. "STOJO prieš teismą" sakoma tik rusiškai. Ir įdomu kaip gali STOTI žmogus PRIEŠ teismą, jei guli ligoninėje, o jo rūbai pas rūbininkę? Jo vietoje STOČIAU PRIEŠ tik su triusikais.
Tai jau tikrai greit. Stebiuos, kad paskui greitąją nevažiavo teisėja ir neskaitė jam nuosprendžio. Nu matyt žmogelis iš vis neturi nei pinigų, nei plaukuotų draugų, jei teismas viens du ir apsisuko . Greitojoje galėjo STOTI prieš teisėją ir nuogas, bet su NESTOVINČIU.
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)