Bibliotekos kiemelyje sužibės Kalėdų eglutės | KaunoDiena.lt

BIBLIOTEKOS KIEMELYJE SUŽIBĖS KALĖDŲ EGLUTĖS

Jau greitai Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešosios bibliotekos kiemelį papuoš daugybė kalėdinių eglučių. Tai jau aštuntasis bendruomenių, mokyklų ir įvairių organizacijų Kalėdų eglučių konkursas, kurį šiemet planuojama surengti gyvai.

Pernai dėl koronaviruso pandemijos uostamiesčio gyventojai eglutes turėjo puošti, statyti savo kiemuose ir rezultatais pasidalyti virtualiame kiemelyje – internete.

Buvo paruoštas specialus žemėlapis su nurodytomis eglučių vietomis. Norintieji galėjo ateiti pasigrožėti.

Šiais metais akcija sugrįžta į įprastą formatą – originalumu stebinsiančių eglučių gruodį klaipėdiečiai galės ieškoti bibliotekos kieme.

Kiemelio lankytojai išrinks labiausiai patikusias eglutes, kurių savininkams bus įteiktos bibliotekos ir rėmėjų dovanos.

"Burkitės ir kurkite. Tvariai, ekologiškai, žaismingai ir prasmingai. Ir šį kartą tariame ne putplasčiui bei kitoms su žaliomis idėjomis nederančioms medžiagoms, raginame naudoti antrines žaliavas", – akcentavo I.Simonaitytės viešosios bibliotekos kultūros programų vadovė Daiva Nakrošienė.

Užsiregistruoti akcijai reikėtų internetinėje svetainėje https://bit.ly/egluciukiemelis iki lapkričio 28 d.

Už gražiausias eglutes bus galima balsuoti nuo gruodžio 9 iki sausio 7 d.

Eglučių kiemelio nugalėtojai bus paskelbti sausio 14-ąją.

Kiemelio eglučių įžiebimo šventė su aktoriais Gyčiu ir Evelina Šimelioniais vyks gruodžio 9 d.

Prieš tai bibliotekos Konferencijų salėje vaikai bus pakviesti į klounų teatro studijos "Dulidu" spektaklį "Nojaus laivas".

O gruodžio 15 d. 17 val. bibliotekos Edukacinėje erdvėje klaipėdiečiams organizuojamos edukacinės dirbtuvės, kuriose bus gaminami tvarūs papuošimai eglutėms, mokomasi kitokio dovanų pakavimo.

Rašyti komentarą
Komentarai (2)

Klpd.

Kai vaikučiai puošia savo darbeliais eglutes yra gerai. Bet tokios eglutės pagrindinėse miesto aikštėse ar pagrindinėje miesto bibliotekoje, atrodo nekaip..Tiksliau, lyg kokių šiukšlyne gyvenančių suvargusių žmonių šventė(neturi kuo puošt eglutės tai va vaikučiai padaro iš atliekų:D). Siūlau šiemet to nedaryti, o tokias eglutes eksponuoti mažesnėse erdvėse (pvz.prie Vyduno paminklo ar pan.)

Žilvinas Ručys

reklama kad greičiau galėtu prisivogti . 44 dienos iki Kalėdų . normalu ?

SUSIJUSIOS NAUJIENOS