Klaipėdoje vaiduokliškų pastatų netrukus bus mažiau | KaunoDiena.lt

KLAIPĖDOJE VAIDUOKLIŠKŲ PASTATŲ NETRUKUS BUS MAŽIAU

Uostamiestyje vaiduokliškų pastatų netrukus bus mažiau. Po poros savaičių planuojama pradėti griauti nusidėvėjusius statinius apie dešimtyje darželių, apleistus sandėliukus Kuosų g. ir nelegalų garažą Švyturio g.

"Toks šašas – poros metrų ant metro statinukas. Šeimininko nėra, niekas neatsiliepia. Reikės jį pašalinti", – pasakojo Miesto tvarkymo skyriaus vyriausioji specialistė Laima Jūrevičienė.

Švyturio gatvėje 6 nelegalus apleistas garažas trukdo sutvarkyti kiemą pagal daugiabučių kiemų tvarkymo programą.

Griovimo darbų konkursą laimėjusi įmonė griaus ir apleistus savavališkus statinius prie Kuosų gatvės 8 namo. Ant jų jau kabo pranešimai, raginantys gyventojus nepalikti juose reikalingų daiktų.

"Nedidelis baisus suklypęs metalinis garažiukas ir keletas sandėliukų – tokie nusidėvėję medinukai. Buvau nuvažiavusi, tai žmonės geranoriški – sako, mes iškraustysime. Nori susitvarkyti kiemą", – teigė L.Jūrevičienė.

Bernardo Šaknio nuotr.

Darbininkai plušės ir vienuolikoje ikimokyklinio ugdymo įstaigų.

"Darželiuose būna senų sovietinių betoninių pavėsinių, smėlio dėžių, niekada nenaudojamų lauko baseinų. Jie bus demontuojami, uždengiami ir tiesiog išklojamos trinkelės arba pasodinama žolė", – pasakojo Miesto tvarkymo skyriaus vyriausioji specialistė L.Jūrevičienė.

Savivaldybėje registruotų statinių griovimą inicijuoja Turto valdymo skyrius.

"Atlieka inventorizaciją, darželių vadovai nusprendžia, kas jau atgyvenę ir nebesaugu. Teikia paraiškas Turto skyriui, šis pasitikrina ir nusprendžia, ką jau reikia "nurašyti" ir demontuoti", – paaiškino Miesto tvarkymo skyriaus vyriausioji specialistė.

Apleistus statinius griaus skirtingi konkursus laimėję rangovai.

GALERIJA

  • Klaipėdoje vaiduokliškų pastatų netrukus bus mažiau
Bernardo Šaknio nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (2)

Linas

Kokia valdžia - toks ir miestas.

pensininkė

čia tik maži sandėliukai ,o tokie kaip buvę: kino studija, Baltijos kino teatras, namas vidurį gatvės , kalėjimo pastatas ir dar daug kitų , kaip stovėjo dešimtmečiais apleisti taip ir toliau stovės gėda,

SUSIJUSIOS NAUJIENOS