Koronaviruso infekcija nustatyta Klaipėdos ligoninės medikui | KaunoDiena.lt

KORONAVIRUSO INFEKCIJA NUSTATYTA KLAIPĖDOS LIGONINĖS MEDIKUI

Koronaviruso infekcija šeštadienio naktį buvo nustatyta Klaipėdos universitetinės ligoninės gydytojui.

&

dquo;Yra vienam gydytojui nustatytas atvejis, pranešė mūsų laboratorija, dabar sprendžiam, kiek medikų saviizoliuosim, turbūt kokį dešimt žmonių“, – BNS sakė Klaipėdos universitetinės ligoninės vyriausiasis gydytojas Vinsas Janušonis.

„Jie visi dirbo su apsauga, tai, iš vienos pusės, pagal nustatytą tvarką, kaip ir nereikėtų izoliuotis, bet atsarga gėdos nedaro“, – teigė ligoninės vadovas.

Lietuvoje šiuo metu yra patvirtinti iš viso 382 užsikrėtimo koronavirusu atvejai, šeštadienį pranešė Sveikatos apsaugos ministerija.

Palyginti su penktadienio vakaro duomenimis, koronaviruso atvejų padaugėjo 24-iais: buvo skelbiama, jog nustatyti 358 atvejai.

Per penktadienį Lietuvos laboratorijose buvo ištirti 1405 ėminiai.

Bendrai iki šiol iš viso ištirta 6,9 tūkst. ėminių dėl įtariamo koronaviruso.

Rašyti komentarą
Komentarai (2)

Anonimas

nebijau koronos, bijau korumpuotų valstybinių institucijų. Prisiminkite: - Garliavos mergaitę; - Jurbako merginą/mergaitę; - Matuką, kurio nelaime buvo pasinaudota ir įvesti įstatymai leidžiantys grobti vaikus; - PSD reketas; - Independence afera; - praskolinta lietuva. Kaip gyvai tiksi skolos laikrodukas galite matyti: „Debt clock of Lithuania“, tinklalapyje: „debtclocks•eu“; - ir t.t...

Rima

Įdomu iš kurios egzotinės šalies šis medikas sugrįžo?

SUSIJUSIOS NAUJIENOS