Mieste siautėja ratuoti chuliganai | KaunoDiena.lt

MIESTE SIAUTĖJA RATUOTI CHULIGANAI

Mažiau nei prieš dvejus metus piliavietės prieigose rekonstruota aikštelė tapo chuliganų taikiniu. Po penktadienio linksmybių čia rasta suniokota aplinka – palinkęs apšvietimo stulpas, sulaužytas suoliukas. Panašu, kad pėstiesiems skirtu taku buvo važinėjama automobiliu.

Pilies gatvėje esančiai naujai automobilių stovėjimo aikštelei būtinos vaizdo stebėjimo kameros. Priešingu atveju daugiau nei 1 mln. eurų miestui atsiėjusi rekonstrukcija virs šnipštu.

Šeštadienį Pilies uostelyje vaikštinėjęs miesto tarybos narys Tomas Meškinis pakraupo nuo to, ką išvydo.

"Pėsčiųjų zonoje matėsi ryškios padangų žymės. Kažkas gana dideliu greičiu važiavo šaligatviu tiltelio link per kliūtis, viską išlaužė ir pabėgo. Turėjo būti nemenkas smūgis, jei metalinį suoliuką beveik sulygino su žeme. Turbūt ir pats apdaužė mašiną. Anksčiau problemų kildavo dėl terminalo, kai jaunuoliai ten prekiaudavo narkotikais. Įsikišus policijai situacija pagerėjo, matyt, persikėlė į kitas vietas", – svarstė T.Meškinis.

Vyro žodžiais, nors šalia yra viešbučio vaizdo kameros, šios fiksuoja tik įstaigos teritoriją.

Savo nepasitenkinimą išsakė ir netoliese gyvenantys klaipėdiečiai.

"Kadangi nefilmuoja, nuolat renkasi jaunieji vairuotojai su gražuolėmis. Ir siaučia, tik kažkodėl niekam nekliūva. Pernai visą vasarą toks vaizdelis buvo", – tvirtino klaipėdietė Vida.

Kadangi nefilmuoja, nuolat renkasi jaunieji vairuotojai su gražuolėmis.

Žmonių teigimu, norint užkirsti kelią betvarkei, šioje teritorijoje reikia nedelsiant pastatyti kameras.

Pirmadienį į vietą atvykę Klaipėdos policijos, savivaldybės, įmonės "Gatvių apšvietimas" atstovai įvertino padarytus nuostolius.

Svarstoma, ką daryti, kad tai nepasikartotų.

Pasak Klaipėdos savivaldybės Administracinės veiklos poskyrio vedėjo Mariaus Poimanskio, miestui priklausančios kameros aikštelės "nemato".

"Lyg ir buvo kalbėta apie kamerų įrengimą toje vietoje, bet sprendimas dar nepriimtas. Tokiais atvejais reikia kviesti policiją, kuri nuramins jaunimą", – aiškino pašnekovas.

Jei chuliganai vėl kėsinsis į miesto turtą, bus svarstomas kamerų atsiradimo klausimas.

Iki šiol savivaldybė skundų dėl viešosios tvarkos pažeidimų piliavietės prieigose esančioje aikštelėje nėra gavusi.

GALERIJA

  • Mieste siautėja ratuoti chuliganai
  • Mieste siautėja ratuoti chuliganai
  • Mieste siautėja ratuoti chuliganai
  • Mieste siautėja ratuoti chuliganai
  • Mieste siautėja ratuoti chuliganai
  • Mieste siautėja ratuoti chuliganai
Rašyti komentarą
Komentarai (12)

Aktualu

Tiltų gatvėje irgi kameros stovi, bet kiek nubaidė vairuotojų, važiuojančių per draudžiantį ženklą arba daugiau ,kaip 30 km greičiu? Čia darosi dviračiu pavojinga važiuoti, ne tik dėl autobusų blokavimo, bet ir nežmonišku greičiu lekiančių lengvųjų automobilių, kurių eismas draudžiamas.Ponai, ne tik kameras ar ženklus statykit, bet pasirūpinkit, kad būtų baudžiami pažeidėjai, kitaip kai kuriai žmonių grupei, kol negauna per kišenę, nusišvilpt ir ant kamerų, ir ant draudžiamųjų ženklų.Taigi, be patruliavimo tvarkos nebus.

>

Turim Policija,negana, dar turim,gerai apmokama,"Vin til aites" milicija, ir ko tik mes "neturim" ...

Kipsas

"Kadangi nefilmuoja, nuolat renkasi jaunieji vairuotojai su gražuolėmis. Ir siaučia, tik kažkodėl niekam nekliūva. Pernai visą vasarą toks vaizdelis buvo", – tvirtino klaipėdietė Vida." - Laikantis tokios, visuotino kamerizavimo" tvarkos, "šviečiasi" rezultatas - kiekvienam bus įsiūta kamera į kaktą. Taip visi būsim sužymėti ir "nepriklausomi". Įdomu, argi niekas nesupranta, kad kameros tai kova su pasekmėm, arba tik kovos imitacija gaunant pelną ? O priežastys, ponai, ar išnyks ???
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS