R. Šimašius atsakė „valstiečiams“: Lukiškių aikštę naudoja politinėms kovoms | KaunoDiena.lt

R. ŠIMAŠIUS ATSAKĖ „VALSTIEČIAMS“: LUKIŠKIŲ AIKŠTĘ NAUDOJA POLITINĖMS KOVOMS

Vilniaus meras Remigijus Šimašius teigia, kad Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) kreipimasis į Vyriausiąją rinkimų komisiją (VRK) dėl Lukiškių aikštėje įrengto pliažo yra orientuotas į politines kovas bei LVŽS reklamą.

„Lukiškių paplūdimys įrengtas miestiečių laisvalaikiui. Jei kas jį ir naudoja politinėms kovoms ir reklamai, tai daro būtent valstiečių partija“, – Eltai teigė R. Šimašius.

Antradienį LVŽS kreipėsi į VRK, prašydama įvertinti galimai neteisėtus vieno iš Laisvės partijos lyderių Vilniaus mero Remigijaus Šimašiaus bei Laisvės partijos veiksmus už biudžeto lėšas įrengiant pliažą laisvės kovas menančioje Lukiškių aikštėje ir jį panaudojant savo partijos reklamai Seimo rinkimų kampanijos metu.

Lukiškių paplūdimys įrengtas miestiečių laisvalaikiui. Jei kas jį ir naudoja politinėms kovoms ir reklamai, tai daro būtent valstiečių partija.

„Stebime, kaip Lukiškių aikštėje įrengtas pliažas galimai naudojamas Laisvės partijos rinkimų tikslais. Tokie veiksmai turi neteisėto partijų finansavimo požymių, kuomet naudojantis tarnybine padėtimi savivaldos administraciniai resursai ir biudžeto lėšos panaudojami politinei kampanijai, be to, rinkimų kampanijai finansuoti pritraukiami privatūs juridiniai asmenys, o skelbiama politinė reklama nėra pažymima teisės aktuose nustatyta tvarka. Aplinkybė, kad pliažo paslaugos yra nemokamos, skirtingai, nei žiemą savivaldybės įrengiama čiuožykla, leidžia kalbėti ir apie bandymus papirkti rinkėjus“, – sako LVŽS pirmininkas Ramūnas Karbauskis.

Rašyti komentarą
Komentarai (15)

rinkimai

artėja - negaištam laiko ir skubiai vežam smėlį į Vienybės aikštę ............ paslėpsim betoną ir pradžiuginsim vaikus - jie balsuos už MUS

sitas atsilupelis

labai didele vilnieciu klaida

poLYtine isskrypus liberastine prostitute

palaikoma kitu politiniu konservatdeggeneratu issigimeliu gaujos...
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS