Linkavičių dvaras perduotas Panevėžio rajono nuosavybėn | KaunoDiena.lt

LINKAVIČIŲ DVARAS PERDUOTAS PANEVĖŽIO RAJONO NUOSAVYBĖN

Panevėžio rajone esantis Linkavičių dvaras teismo buvo pripažintas bešeimininkiu ir perduotas savivaldybei.

Panevėžio apylinkės teismas, išnagrinėjęs rajono savivaldybės administracijos pareiškimą, perdavė jai dvaro sodybos rūmus, ofisinas, svirną, tvartą, kumetyną, Ramygalos miestelyje esantį ūkinį pastatą bei Paįstrio ir Gegužinės kaimuose esančius vandentiekio tinklus.

„Kadangi Panevėžio rajono savivaldybės administracija atliko visas reikalingas turto pripažinimo bešeimininkiu procedūras, jos prašymas tenkintas“, – teismo pranešime cituojamas bylą nagrinėjęs teisėjas Vytautas Kalnius

Panevežio rajono savivaldybė teigė, jog dar nėra žinoma kas bus daroma su šiais objektais.

„Konkrečiai su šiuo objektu, nei svarstėm, nei kažką rimto darėm ir galvojom“, – BNS sakė savivaldybės administracijos direktorius Eugenijus Lunskis.

Sprendimas per 30 dienų gali būti skundžiamas apeliaciniu skundu Panevėžio apygardos teismui.

Rašyti komentarą
Komentarai (4)

senis

vot po ponu liko dvarai lig šiol . bet dabar juk yra turtingesnių nei tuo laiku buvo ponai idomu po 100 metu ar liks nors išmatu duobė nes daugiau nėr į ka žiūrėt.

Aišku

Gal ką ir padarys gero...

ogi

dar 1 pinigu plovimo budas uz iteisinima gaus teismas savivaldybe paskelbs konkursa remontui vel sumos pabrangimo fone pirks pigias medziagas dirbs perejunai atzagaria ranka po metu isryskes brokas vel pinigai o kas kaip ir kada tais pastatais naudosis dzin nes nepaprasta padetis tai suleis pabegelius poko vel remontas ir taip tttt,,,,,,=
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS