Skiepijimo tempai per savaitę sulėtėjo | KaunoDiena.lt

SKIEPIJIMO TEMPAI PER SAVAITĘ SULĖTĖJO

Skiepijimo tempai per šią savaitę, palyginti su ankstesne, sulėtėjo, rodo BNS ir Statistikos departamento surinkti duomenys.

Nuo praėjusio penktadienio iki šio ketvirtadienio pirmąja vakcinos doze per parą vidutiniškai paskiepyta 8 tūkst. žmonių. Ankstesnę savaitę šis vidurkis siekė 10,7 tūkst.

Iš viso pirmąjį skiepą per savaitę gavo 56,4 tūkst. žmonių, ankstesniąją tokių buvo 74,7 tūkstančio.

Rekomenduojamą 70 proc. paskiepytų gyventojų ribą yra pasiekusios keturios savivaldybės: prie Neringos, kur paskiepyta 97,8 proc. gyventojų, Akmenės rajono (78,5 proc.) ir Alytaus rajono (77,3 proc.) prisidėjo ir Anykščių rajonas, kur paskiepytųjų – 70,2 procento.

Tarp didžiųjų miestų daugiausiai žmonių bent viena doze vakcinuota: Alytuje – 62,9 proc., Panevėžyje jų – 61,5 proc., Kaune – 60,5 proc., Vilniuje – 58,5 proc., Šiauliuose – 55,8 proc., Klaipėdoje – 48,3 procento. Klaipėda yra septintoji mažiausiai paskiepytų gyventojų turinti savivaldybė.

Lietuvoje bent viena vakcinos doze paskiepyta 57,1 proc. gyventojų: per savaitę ši dalis paaugo dviem procentiniais punktais. Tarp suaugusiųjų pasiskiepijusių yra 67,4 proc. – 2,3 procentinio punkto daugiau nei praėjusį penktadienį.

Rašyti komentarą
Komentarai (3)

Kęstas

Jau " atsilupusių" neliko,tai kaip nemažės tie tempai?

paskutinis šuolis

Piliečių badymas sulėtėjo.

Bite

Jei trūksta proto, jo nepridesi . Žmones eina skiepintis visur, maniezuose, autobusuose , palapinėse .Ar skiepyjantys asmenys išklausė skiepų kursus? Juk medicinoj buvo reikalavimai, bet jų neliko. Šuniuką ir tai su pasu skiepina ir lipduką į klijuoja .

SUSIJUSIOS NAUJIENOS